Uluslararası Başarı Ödülleri sahiplerini buldu..

6 min read

Vizyon Medya GrupGençlik ve Spor Konfederasyonu öncülüğünde İzmir’de gerçekleştirilen Uluslararası Başarı Ödülleri Töreni muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu.

Uluslararası Başarı Ödülleri İzmir Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde iş dünyası, medya, sanat, spor, yerel yönetim, sivil toplum kuruluşları alanında başarılı kişilerinde yer aldığı geceye cemiyet hayatı yoğun ilgi gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vizyon Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanı Taner Özgür kısa bir açılış konuşması gerçekleştirdi.

Muhteşem gecenin sunuculuğunu Son Mühür TV Haber Spikeri Ayşegül Koç ve Genç Yazar Erkan Birlik yaptı. Gecede sahne alan sanatçılar şarkıları geceye renk kattı.

Yerel yönetimlerden sivil toplum kuruluşlarına iş insanlarından, siyasetçilere sanatta,  medyaya alanında başarılı birçok isim ödüle layık görüldü.

Vizyon Medya Grup Başkanı Taner Özgür

Vizyon Medya Grup Başkanı Taner Özgür: Uluslararası Başarı Ödülleri gecesine desteklerini esirgemeyen iş insanı Vedat Temel beye, Güney Sudan İzmir Fahri Konsolosu Mesut Mercan beye, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Şahin Ekici Beye, İnsan Hakları Federasyonu Başkanı Hayrullah Eligül Bey’e, Gecemizin Tasarımını yapan Hazal Tiryakigil ve Tuğba Kalemkaş’a,  gecenin sunucuları Erkan Birlik ve Ayşegül Koç’a ve emeği geçen tüm herkese yürekten sonsuz teşekkür ediyor, Eylül ayı içinde yeni bir organizasyon ile yeniden bir arada olmayı ümit ettiğimi bildirmek isterim.’’ açıklamasında bulundu.

 

ULUSLARARASI BAŞARI ÖDÜLLERİ GECESİNDE ÖDÜL LAYIK GÖRÜLEN İSİMLER LİSTESİ

 

ABDÜL BATUR – YILIN İYİ BELEDİYE BAŞKANI KONAK BELEDİYESİ

ALİ YANGIR – YILIN EN İYİ MECLİS ÜYESİ CHP KONAK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

ECE İÇMEZ – YILIN EN BAŞARILI KADIN GENEL YAYIN YÖNETMENİ

ÖYKÜ ORAKÇI – YILIN EN BAŞARILI KADIN RADYO PROGRAMCISI

ASLI MERCAN SARI – YILIN EN BAŞARILI CEMİYET MEDYA YAZARI

UMUT UÇAR – YILIN EN İYİ YAYIN GRUBU KOORDİNATÖRÜ DOĞAN HABER MEDYA GRUP

İZMİR BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ – YILIN EN İYİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ

LEYLA BABAYEVA (Azerbaycan) – YILIN EN İYİ YABANCI SİNEMA SANATÇISI

SABİNA SELCAN – YILIN EN İYİ YABANCI SES SANATÇISI

OKSANA KUZNETSOVA  – YILIN EN İYİ İNOVASYON KADINI

RABİA KARATAŞ – YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇISI

DUYGU ÇAKMAK – MİSS EUROPE 2021 GÜZELLİKKRALİÇESİ

BARIŞ ŞİMŞEK – YILIN EN İYİ GİRİŞİMCİ İŞ İNSANI  EMİR SULTAN KASSAP

GÜL EĞRİBOZ -YILIN EN İYİ GELİN KOÇU

MURAT AKARSU – GENÇ GİRİŞİMCİ İŞ İNSANI

CANAN TİRYAKİGİL – EN İYİ OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMU LUGO KİDS EĞİTİM KURUMU

RECEP AKDAĞ EN İYİ FİLM YAPIM ŞİRKETİ-YAPIMCISI

SON MÜHÜR TV EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN TV KANALI

ÖZGE ÖZŞAHİN – YILIN EN İYİ HUKUK İNSANI

MİHRİBAN – BAĞCI YILIN EN BAŞARILI KADIN ANTRENÖRÜ TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONU

MESUT MERCAN – YILIN EN İYİ STK BAŞKANI GÜNEY SUDAN İZMİR FAHRİ KONSOLOSU

ŞAHİN EKİCİ YILIN EN İYİ GENÇLİK TEŞKİLATI BAŞKANI – GESKON EGE BÖLGE BAŞKANI

RADYO EGE YILIN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU

MELODİ BAÇ – YILIN EN İYİ GENÇ KADIN YAZARI ANKA SERİSİ KÜL KİTABI YAZARI

ERKAN BİRLİK –  YILIN EN İYİ GENÇ ERKEK YAZARI GOX ARİON KİTABI YAZARI

NAZLI BAÇ –  YILIN EN İYİ KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

YILDIRAY BİNGÖL – YILIN EN İYİ TEKNOLOJİ FİRMASI İZMİRTECH BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ

AHMET ZEYBEK – YILIN EN İYİ KONAKLAMA OTELİ GRAND ZEYBEK OTEL

ÖZGE SARI –  EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN GENÇ OYUNCU KURULUŞ OSMANLI DİZİSİ

AYGÜL AYDOĞMUŞ – YILIN EN İYİ KADIN ANTRENÖRÜ BADMİNTON MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ

MİRAY KORALTÜRK – YILIN EN BAŞARILI GİRŞİMCİ İŞ KADINI KORALTÜRK BİLARDO

NİHAL ADAĞ –  YILIN EN İYİ MESLEKİ EĞİTİM KURUMU NİHAL ADAĞ GÜZELLİK EĞİTİM MESLEK KURSU

ELA RÜMEYSA – CEBECİ YILIN EN BAŞARILI KADIN HABER SUNUCUSU TV 100 TELEVİZYONU

AHMET BEREKET – YILIN EN İYİ ERKEK MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ TAEKWANDO MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ

ALİ SUNGUR – YILIN EN YARDIMSEVER İŞ İNSANI CİĞERCİ ALİ BABA RESTARUANT

DİLARA KIRMIT –  YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN MANKENİ

MUSTAFA YİĞİT – YILIN EN İYİ GAYRİMENKUL ŞİRKETİ EVKA 3 EMLAK GAYRİMENKUL

DENİZ ÖLGÜN – YILIN EN İYİ TV PROGRAM SUNUCUSU EGE TV GÜNDEM PROGRAMI

AZADEH POURAKBAR İRAN – YILIN EN İYİ MODA TASARIMCISI

CESUR TURGAY – DÜNYA KİCKBOKS ŞAMPİYONU CESUR İNŞAAT HOLDİNG

ENES FURKAN BİLGİÇLİ – YILIN EN İYİ ORGANİZATÖRÜ BLACK*BLUE MEDYA

MURAT HANAYLIOĞLU – YILIN EN İYİ KOOPERATİFİ S.S PATİ DOSTLARI KEDİ KÖPEK MAMA KOOPERATİFİ

SÜLEYMAN – DİNÇSEVER – YILIN EN BAŞARILI İŞ DÜNYASI DERNEĞİ TGİİD (TÜRKİYE GİRİŞİMCİ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

AHMET GÜRAL – YILIN EN İYİ STK DANIŞMANI

HAZAL TİRYAKİGİL – YILIN EN BAŞARILI GRAFİK TASARIMCISI

CEVDET ÇAĞLAR – YILIN EN BAŞARILI ASKERİ KURUMU TÜM UZMAN ÇAVUŞLAR VE EMEKLİLER DERNEĞİ

AHMET DOĞRUYOL – YILIN EN BAŞARILI SENDİKA BAŞKANI BİRLİK SAĞLIK SEN GENEL BAŞKANI

MİKROP HİKMET – YILIN EN HAYIRSEVER ERKEK SANATÇISI

BAŞAK ÇUHA – YILIN EN İYİ KADIN SOLİSTİ

MUSTAFA DEVRAN -YILIN EN İYİ SANAT DERNEĞİ İZMİR MÜZİSYENLER DERNEĞİ

AYŞEGÜL KOÇ – YILIN EN İYİ SABAH PROGRAMI SUNUCUSU SON MÜHÜR TV

YUNUS KARAKAYA – GAZETECİLİK ONUR ÖDÜLÜ

ÖMER CAN – ONUR ÖDÜLÜ

ÇAĞRI GÜNEŞ – YILIN ÇIKIŞ YAPAN GENÇ ERKEK OYUNCUSU

MERVE AKINCI-YILIN EN İYİ SUNUCUSU

MUSTAFA TÜBCEL- YILIN EN BAŞARILI TV PATRONU (TİME 35)

SEDA ARSLANOĞLU – YILIN EN İYİ KOZMİK ENERJİ TERAPİSTİ VİENTO HEALİNG ŞİFA MERKEZİ

PINAR IŞIK ARDOR – YILIN EN İYİ SİYASET PROGRAM SUNUCUSU BEYAZ TV 7.GÜN PROGRAMI

ONUR KARAAĞAÇ – YILIN EN İYİ YEREL İDARELER YÖNETİCİSİ GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU İZMİR İL DİSİPLİN KURULU BAŞKANI

ALTAY SPOR KULUBÜ- YILIN EN BAŞARILI SPOR KULÜBÜ

HAYRULLAH ELİGÜL-YILIN EN YARDIMSEVER STK’SI ( İNSAN AHAKLARI FEDERASYONU)

AHMET TUNÇ -YILIN EN GİRİŞİMCİ STK’SI (İZMİR MARDİNLİLER FEDERASYONU)

KOÇ ALİ AL- ONUR ÖDÜLÜ

CEYHAN KESKİN-YILIN EN BAŞARILI ORKESTRASI

FERİDE KÖSE- YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇISI

Gecede Onu ödülüne layık görülen Ömer Can sahnede yaptığı kılıç gösterisi ile büyük alkış topladı, sahnede jübilesini gerçekleştirdi.

Gecede sahne alanlar arasında Yuh Yuh şarkısını cover yaparak klip çeken Rabia Karataş ise ödülünü aldıktan sonra geceye damga vuranlar arasında idi.

Endamlı Edalı şarkısına klip çeken İzmir’in sevilen sanatçılarından Feride Köse ise beğeni topladı ve ilk ödülünü almış oldu.

İzmir sahnelerinin vazgeçilmezi ve gözde sanatçısı Mikrop Hikmet ise adeta salonu coşturdu. Biz Bize Benzeriz şarkısı ile salonu inleten Mikrop, muhteşem dansı ile de görsel şov yaptı.

İzmir’in İbrahim Tatlıses’i olarak anılan Mustafa Devran bugüne kadar yaptığı 300 beste ile ödüle layık görülenler arasında yerini aldı.

Gece toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber ; Magazin Servisi

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.